KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9535263
nr 953 5263
Blyerts
Ulf Qvarnström, 1848, modellstudie, signerad, fuktskador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:32:29
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr